Herodion Hotel

Loading...

معرفی هتل Herodion

Herodion هتل (Herodion Hotel ) در منطقه زیبای آنافیوتیکا در شهر آتن واقع در کشور یونان است. این هتل در نزدیکی آکروپلیس قرار دارد و میتوانید این تپه تاریخی را از درون اتاق های آن کاملا مشاهده کنید. یکی از ویژگی های هتل قرار گیری در منطقه مهم گردشگری شهر آتن است که باعث شده تا در اطراف آن مکان های مختلفی چون موزه جدید آکروپلیس، میدان سانتاگما، منطقه محبوب پلاکا Plakka، بازار موناستيراکي Monesteraki Flea و سایر مناطق تاریخی یونان و همچنین دسترسی کامل به معروف ترین رستوران ها و کافه ها شهر ارزش این هتل را چند برابر کرده است.

Herodion Hotel
Herodion Hotel

در این هتل رفتارکارکنان در تمام بخش ها بخصوص در قسمت پذیرش فوق العاده محترمانه، صمیمی و حرفه ای است.

طراحی و استایل Herodion Hotel

هتل دارای یک لابی بزرگ با طراحی کاملا شیک و زیباست.کف پوش آن از سنگ های مرمر زیبا و سقف از چوب های با طراحی مدرن ساخته شده است. بار مجموعه نیز بسیار کلاسیک اما مدرن طراحی شده و همه امکانات مورد نیاز درون آن وجود دارد.

اتاق‌های Herodion Hotel

این هتل دارای 90 اتاق با طراحی آرامش بخش و تخت های نسبتا بزرگ و کاملا راحت به علاوه حمام شخصی کاملا تمیز و زیبا با کلیه امکانات شخصی است که بیشتر پجنره های اتاق های هتل میتوانید آکروپلیس زیبا را تماشاکنید. اما اگر به دنبال نمای زیباترین از آن هستید بهتر است شب هنگام به پشتبام هتل بروید.

روف گاردن
روف گاردن

رستوران هتل

خوردن صبحانه در این هتل یک اتفاق کاملا خوب است. تمام مواد غذایی با هر سلیقه ای از مدلهای اروپایی گرفته تا آسیایی و رژیم های خاص گیاهی میتواند هر سلیقه ای را کاملا راضی نگاه دارد.

همچنین باوجود آنکه رستوران های متعددی در اطراف این هتل وجود دارند اما توصیه میکنیم سعی کنید در همین هتل غذای خود را صرف کنید زیرا هم به لحاظ کیفیت و هم از نظر قیمت،غذای بهتری را به شما ارائه خواهد داد.

نمایی از بام هتل
نمایی از بام هتل

مهمترین چیزی که میتوان در باره این هتل گفت لمس آرامش و حس بودن در یک اقامتگاه لوکس در یونان است که لذت سفر را برای شما چند برابر خواهد کرد.

اطلاعات تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *