هتل هیلتون Hotel Hilton

Loading...

معرفی هتل هیلتون hotel hilton

هتل هیلتون hotel hilton در شهر آتن کشور یونان، در خیابان Vassilissis Sofias ، منطقه هیلتون در میدان سینتاگما و نزدیک به جاذبه‌های گردشگری شهر قرارگرفته است.

Hilton Hotel
Hilton Hotel

این هتل دارای یک رستوران و استخر آب گرمی است که مردم محلی نیز از آن استفاده می‌کنند.

تاریخ  Hotel Hilton

این هتل در تاریخ 20 آوریل 1963 به عنوان اولین هتل بین‌المللی یونان افتتاح شد که در آن مراسم سرشناس‌ترین افراد سیاسی و هنری یونان نیز حضور داشتند.

hotel Hilton تا به امروز میزبان برگزاری مهم‌ترین گالری‌های هنری، نمایشگاه‌ها، جلسات فرهنگی بین‌المللی و به عنوان مرکز کمیته بین‌المللی المپیک 2004 مورد استفاده قرار گرفته است.

معماری  هتل

هتل هیلتون توسط معماران معروفی چون Vourekas، Prokopis Vasileiadis، Georgiades  و Spyro Staikos به الهام از معماری تاریخی یونان باستان طراحی شده است  و در نماهای داخلی و خارجی آن می‌توانید تلفیقی از طرح‌های مدرن و سنتی را مشاهده کنید. هرچند که در سال 2003 معماری آن کمی اصلاح شد و شکل جدیدتری به خود گرفت.

امکانات

این هتل با ارتقاع 65 متر در 15 طبقه بنا شده و در حدود 506 اتاق و سوئیت دارد. همچنین پشت‌بام هتل دارای نمای فوق‌العاده بی‌نظیری از کل شهر آتن است که شب هنگام به خوبی می‌درخشد و چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. همچنین شما در استخر روباز آن می‌توانید پس از یک شنای آرامش بخش حمام آفتاب بگیرید. نوشیدنی به صورت آزاد در هتل سرو می‌شود و کیفیت غذاها قابل قبول است اما باید این نکته را نیز اشاره کرد که قیمت سرویس‌های این هتل کمی بالا است.

Hilton Hotel
Hilton Hotel

هتل هیلتون به خاطر تعداد فراوان اتاق‌هایش همیشه شلوغ است، شاید همین امر یکی از دلایلی باشد که کارمندان هتل رفتار آن‌چنان خوبی که شما انتظارش را دارید و یا در هتل‌های خلوت دیگر تجربه کرده‌اید را با شما نداشته باشند. اما کیفیت اتاق‌ها و تمیزی آن‌ها مثال‌زدنی است. شما می‌تواند از پنجره‌های بزرگ آن شهر را مشاهده کنید و در حمام راحت اتاق خود دوش آبگرم بگیرید( اگر بخواهید سرویس مجدد حمام از جمله صابون، شامپو و… دریافت کنید باید 13 یورو اضافه‌تر پرداخت کنید)

 

اطلاعات تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *