درباره ما

شرکت فراز پرواز غرب ایرانیان، نماینده رسمی و انحصاری هواپیمایی ایژین یونان و ایر آسیا ایکس مالزی در ایران است.

 

خطوط هواپیمایی ایژین (Aegean Airlines) به عنوان یک شرکت هوایی Full Service و عضوی از Star Alliance (برترین اتحادیه خطوط هوایی در جهان)، بزرگترین هواپیمایی یونان می باشد که خدمات پروازی در مسیرهای کوتاه و میان برد در اروپا را از سال 1999 به مسافرین بین المللی ارائه می دهد. همچنین هواپیمایی ایژین به عنوان یکی از جوان ترین ناوگان های اروپا متشکل از 61 فروند هواپیما، پروازی ایمن و راحت را برای شما محیا خواهد کرد.

برنامه پروازی ما در سال 2017، دسترسی راحت به 145 شهر (112 مسیر بین المللی و 33 مسیر داخلی) در 40 کشور اروپایی و خاورمیانه را برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین پروازهای ایژین در مسیر تهران به آتن و بالعکس به صورت برنامه ای با 4 پرواز مستقیم در هفته صورت می گیرد.

ایژین در سال 2017 برای هشتمین سال (هفتمین سال پیاپی) موفق به کسب عنوان بهترین خط هوایی منطقه ای اروپا از سوی مؤسسه تحقیقاتی Skytrax گردید.

 

برند ایرآسیا به عنوان بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده پروازهای ارزان قیمت آسیا شناخته می شود که با استفاده از سیستم ارائه بلیط مشترک بین 8 خط هوایی خود (ایرآسیا: مالزی، تایلند، اندونزی، فیلیپین، هند و ایر آسیا X: مالزی، تایلند، اندونزی)، شبکه گسترده پروازی را به بیش از 120 نقطه در آسیا، استرالیا و نیوزلند فراهم آورده و با استفاده از تکنیک های سخت افزاری هوایی، قیمت ها را کاهش داده و بر حجم مسافران افزوده است.

در شبکه پروازی خطوط هوایی ایرآسیا، پروازهای کوتاه و میان برد (زیر 4 ساعت) و خطوط هوایی ایرآسیا X پروازهای دور برد (بالای 4 ساعت) را انجام می دهند. همچنین ناوگانی جوان با بیش از 200 فروند هواپیمای A320 و A330، این شبکه گسترده را پوشش می دهد.

در حال حاضر، ایرآسیا X مالزی با 4 پرواز مستقیم در هفته از تهران به کوالالامپور و بالعکس فعالیت می نماید.

ایر‌آسیا در سال 2017 برای نهمین سال پیاپی موفق به کسب عنوان بهترین خط هوایی اقتصادی جهان از سوی مؤسسه تحقیقاتی Skytrax گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *